0 مورد 0 ﷼

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

کوادکوپتر فانتوم 4 RTK مخصوص نقشه برداری برای مشاهده‌ی تصویر کامل بر روی عکس فوق دابل کلیک کنید

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

کوادکوپتر فانتوم 4 RTK مخصوص نقشه برداری

DJI Phantom 4 RTK

لطفا تماس بگیرید

شرح مختصر

فانتوم 4 RTK، مخصوص نقشه برداری هوایی با دقت بالا در نقطه زنی با کمک ماژول RTK | دوربین 20 مگاپیکسلی | زمان پروازی 30 دقیقه ای | مسافت و برد پروازی 7 کیلومتر
این محصول تنها توسط پرومک، نمایندگی DJI برای اولین بار در ایران به فروش خواهد رسید

کد محصول: pr-4073
تحویل اکسپرس پرومک محصولات به روش های مختلف بسته به موقعیت مکانی شما در کمترین زمان ارسال می کند
تضمین کمترین قیمت ما تضمین می کنیم محصولات عرضه شده در پرومک بالاترین کیفیت و کمترین قیمت می باشد
تضمین اصالت کالا پرومک تمامی محصولات را به صورت مستقیم از شرکت تولید کننده بدون واسط وارد می کند

جزییات

 

 فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

 کوادکوپتر فانتوم 4 ار تی کی |Phantom 4 RTK

 این پرنده دارای هوش مصنوعی با دقت بالا در نقشه برداری می باشد.

شما می توانید با استفاده از کوادکوپتر فانتوم 4 RTK نسل بعدی پردازش پیشرفته نقشه برداری هوایی می باشد، کمترین و دقیقترین راه حل نقشه برداری در ارتفاع کم، را تجربه کنید.

  

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

نقشه برداری در نسل جدید

شرکت DJI هواپیمای بدون سرنشین جدید خود با نام کوادکوپتر فانتوم 4 RTK را با تکنولوژی کامل طراحی کرده است که یک استاندارد دقیق را ایجاد میکند.

کوادکوپتر فانتوم 4 RTK اطلاعات را به طور سانتیمتری دقیق فراهم میکند و کنترل نقطه زمین را کاهش میدهد.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

سیستم موقعیت یابی دقیق فانتوم 4 RTK

ماژول RTK جدید به طور مستقیم به Phantom 4 RTK متصل شده و اطلاعات موقعیت دقیق موقعیت سانتیمتری را برای بهینه سازی کلی داده های فراداده فراهم می کند. به طور مستقیم تحت گیرنده RTK، ماژولهای GNSS انحصاری نصب شده است که پایداری پرواز بیشتری را در مناطق با پذیرش سنتی ضعیف، از قبیل شهرهای درون شهری پرجمعیت فراهم می کند. با ترکیب هر دو ماژول، Phantom 4 RTK ایمنی پرواز را افزایش می دهد و به طور همزمان دادههای دقیق از نظرسنجی های پیچیده، نقشه برداری و بازرسی ها را وارد می کند.
RTK Phantom 4 را با سهولت در کارهای حرفه ای استفاده کرد. Phantom 4 RTK قادر است به راحتی به ایستگاه D-RTK 2 Mobile متصل شود و علاوه بر این، اتصال از طریق NTRIP (انتقال شبکه از RTCM از طریق پروتکل اینترنت) از طریق یک دانگل 4G یا نقطه اتصال Wi-Fi ممکن است و ذخیره داده های ماهواره ای برای پست کینماتیک پردازش شده (PPK).

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

ورود اطلاعات دقیق با TimeSync

برای استفاده کامل از ماژول های موقعیت یابی Phantom 4 RTK، سیستم TimeSync جدید شبیه به داده های کنترل کننده پرواز و Camera و ماژول RTK به طور مداوم از یکدیگر است. علاوه بر این TimeSync تضمین می کند که هر عکس با metadata دقیق مجهز شده و اطلاعات موقعیت را برای نتایج مطلوب و دقت در روش فوتوگرامتری در centerCMOS رفع کند.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

سیستم دوربین با دقت بالا

کوادکوپتر فانتوم4 RTK با دارا بودن دوربین  دوربین 20 مگاپیکسلی با سنسور 1 اینچی CMOS میتوان بهترین تصاویر را ضبط کرد.


فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

برنامه مخصوص برای برنامه ریزی پرواز

برنامه جدید GS RTK به خلبانان اجازه کنترل هوشمند phantom 4 RTK را میدهد. برنامه علاوه بر حالت های پرواز سنتی، دو حالت جدید برنامه ریزی: فتوگرامتری و ایستگاه های بین راه را ارائه می دهد. حالت های برنامه ریزی می تواند کارهای خودکار را با اجازه دادن به خلبانان مسیر پرواز هواپیمای بدون سرنشین را تنظیم کند، در حالی که به راحتی تنظیم پارامترهای مانند سرعت همپوشانی، ارتفاع، سرعت هوایی و تنظیمات دوربین را تنظیم می کند.

برنامه GS RTK به طور خاص برای کاربران حرفه ای طراحی شده است و بنابراین ویژگی های بسیاری برای نقشه برداری و بازرسی دارد. این برنامه قادر به بارگذاری فایل های KML به طور مستقیم است، در نتیجه اجازه برنامه ریزی مسیرهای پرواز  را میدهد.فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

پشتیبانی از Mobile SDK

کوادکوپتر فانتوم 4 RTK با DJI Mobile SDK سازگار است و امکان بیشتری برای اتوماسیون و سفارشی سازی در ترکیب با یک دستگاه تلفن را فراهم میکند.


فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

سیستم انتقال تصویر OcuSync

phantom 4 RTK با سیستم انتقال تصویر OcuSync امکان استفاده از تصاویر قابل حمل HD و انتقال تصویر با محدوده تا 7 کیلومتر دارد .

بدون مانع و تداخل، سازگار با FCC حداکثر فاصله پرواز یک مقدار مرجع برای قدرت سیگنال و استحکام است. در غیر این صورت مجاز است، یک هواپیمای بدون سرنشین همیشه باید با تماس تصویری پرواز کند.


فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

 

سازگاری یکپارچه با ایستگاه موبایل D-RTK 2


پشتیبانی  فانتوم4RTK از ایستگاه موبایلی D-RTK2 برای انتقال داده ها در زمان واقعی را دارد. طراحی ناهموار ایستگاه موبایل و OcuSync 2.0 دقت را به نزدیکترین سانتی متر در شرایط نامطلوب ارائه می دهد.


فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

 

سرمایه گذاری در  تکنولوژی های روز

با یک برنامه، برنامه ریزی پرواز یکپارچه (GS RTK) و یک روش آسان برای جمع آوری داده های RTK (شبکه RTK یا ایستگاه موبایل D-RTK 2)، خلبانان یک راه حل جامع برای نقشه برداری، نقشه برداری و بازرسی در دست دارند.


فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK


فروش فانتوم 4 RTK -  به زودی در فروشگاه پرومک


 

پرنده نقشه بردار آسا-1

سال هاست که کشورهای مختلف با ارائه محصولات هوایی مخصوص نقشه برداری در این حوزه اقدام به فروش و ارائه خدمات نموده اند، که از مهمترین این شرکت ها می توان به شرکت Sensfly سوئیسی اشاره کرد که با پرنده چندصد میلیونی خود با نام eBee توانسته بود که سال ها در این بازار بدون رقیب اقدام به فروش نماید. حال علاوه بر شرکت Sensfly در کشور خودمان نیز اقداماتی برای طراحی و ساخت پرنده های مخصوص نقشه برداری به شکل بومی نیز صورت گرفته است که مهمترین این پرنده ها را می توان با افتخار پرنده شرکت پرومک، با نام آسا 1 دانست.

این پرنده به عنوان رقیبی بومی با هواپیمای eBee در جامعه نقشه برداران شناخته می شود. به شکلی که بزرگان و اساتید دانشگاه ها با مقایسه داده های این دو پرنده شگفت زده شده اند. علت دقت بالای این پرنده نقشه بردار، نقشه برداری به کمک استفاده از RTK در پرنده آسا 1 می باشد.

این پرنده پس از سه سال طراحی و ساخت از صفر تا صد، توسط متخصصان مجموعه پرومک که همگی از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر (امیرکبیر، شریف و تهران) می باشند طراحی شده است. پرنده آسا 1 را می توان پرنده ای بومی برای نقشه برداری در نظر گرفت که منحصرا توسط تیم ایرانی طراحی و ساخته شده است. مجموعه پرومک تنها یک فرد نیست بلکه یک تیم بزرگ و متخصص در زمینه های مولتی روتور و پرندهای بدون سرنشین می باشد. شما می توانید برای مشاوره تخصصی نقشه برداری هوایی با تیم نقشه بردار مجموعه پرومک ملاقات کرده و از آخرین دستاوردهای روز دنیا و ایران و همچنین نمونه کارهای صورت گرفته از این پرنده ها و نحوه کارکرد آن ها آشنا شوید. این سابقه چندساله تیم پرومک در زمینه نقشه برداری است که باعث می شود شما در انتخاب و خرید، بهترین محصول برای بهترین عملکرد را در اختیار داشته باشید.

برای مشاهده نمونه کارهای نقشه برداری صورت گرفته توسط انواع پهپادها می توانید با مراجعه و تماس با دفتر مجموعه بزرگ پرومک با ما همراه شوید برای تجربه بهترین ها

پرنده نقشه برداری هوایی آسا یک

**با ما بهترین ها را تجربه کنید**

 

 پرومک اولین فروشگاه تخصصی مولتی روتور در ایران می باشد ( دارای نماد اعتماد از سال 1392 )

*همراه این محصول علاوه برخدمات و پشتیبانی کامل از سوی شرکت (بازبینی، به روزرسانی، تعمیرات و ...)، مشتریان می توانند با گرفتن معرفی نامه رسمی فروشگاه جهت پلاک کردن پرنده به اتحادیه هوایی و فضایی ایران مراجعه و مجوزهای لازم برای پرواز را اخذ نمایند.

*شما مشتریان عزیز با خرید این محصول عضو باشگاه مشتریان خاص فروشگاه پرومک شده و  از تخفیف‌های ویژه در خرید سایر محصولات فروشگاه بهره‌مند می‌شوید.

 

ضمانت کمترین قیمت

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: کوادکوپتر فانتوم 4 RTK مخصوص نقشه برداری

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت
قیمت
ارزش خرید

اطلاعات اضافی

برند DJI
وزن محصول (گرم) 1391
بیشترین سرعت 58kph
حالت های پروازی پشتیبانی شده خیر
مشخصات دوربین 4K , 60fps , 20MP
گیمبال گیمبال 3 محوره
کیفیت تصویر زنده 720p
سنسور تشخیص مانع در همه جهات (جلو، عقب، راست، چپ)
ماژول التراسونیک بلی
ماژول موقعیت یابی BeiDou, Galileo, Glonass, GPS
ارسال تصویر OcuSync HD
مداومت پرواز بر حسب دقیقه 30min
مشخصات شارژر 17.4V , 160W
ویژگی های باتری Lipo 4Sell ، 5870mAh
برد ایمن در فضای باز بر حسب متر FCC:7000m / CE:5000m
قابلیت نصب گوشی خیر
قابلیت نصب تبلت خیر
پشتیبانی از کارت حافظه بلی
مانیتور دارای مانیتور 5.5 اینچی
اقلام همراه محصول فانتوم 4پرو RTK ، رادیوکنترل با مانیتور ، باتری ، شارژر ، کابل شارژ ، 4 جفت ملخ ، محافظ گیمبال ، کارت حافظه 16گیگابایتی ، کابل microUSB , هاردکیس
Loading...