0 مورد 0 ﷼

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

اتوپایلوت Gemini - M برای مشاهده‌ی تصویر کامل بر روی عکس فوق دابل کلیک کنید

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

اتوپایلوت Gemini - M

Autopilot ZeroUAV_Gemini - M

لطفا تماس بگیرید

شرح مختصر

پرومک نمایندگی رسمی زیروتک در ایران | همراه این محصول آموزش نصب و راه اندازی به صورت رایگان ارائه می شود | گارانتی و خدمات پس از فروش یک ساله پرومک | راه اندازی و پرواز پرنده به صورت رایگان 


خلبان خودکار جمنای ام یک خلبان خودکار کاملا مستقل است که می تواند نقش مستر را در خلبان خودکار جمنای بازی نماید

کد محصول: PR-1011
تحویل اکسپرس پرومک محصولات به روش های مختلف بسته به موقعیت مکانی شما در کمترین زمان ارسال می کند
تضمین کمترین قیمت ما تضمین می کنیم محصولات عرضه شده در پرومک بالاترین کیفیت و کمترین قیمت می باشد
تضمین اصالت کالا پرومک تمامی محصولات را به صورت مستقیم از شرکت تولید کننده بدون واسط وارد می کند

جزییات

خلبان جمنای ساخت شرکت زیروتک با استفاده از تکنولوژی تلفیق دو خلبان خودکار کاملا مستقل از هم توانسته است معنای جدیدی به ایمنی پرنده های بدون سرنشین ببخشد. با استفاده از این تکنیک منحصر به فرد امکان هر گونه سانحه ناشی از عملکرد ناصحیح خلبان خودکار در طول پرواز به صفر می رسد. این خلبان خودکار با ترکیب دو خلبان خودکار جمینی اس و جمینی ام ایجاد می شود که هرکدام قابلیت استفاده ی مجزا را نیز دارند. این خلبان خودکار با بهره گیری از جدیدترین متدها در زمینه ی ایمنی پرواز پرواز امن شما را حتی در صورت از کار افتادن یک موتور در هوا تضمین می کند و با پشتیبانی از چتر یازیابی می تواند حتی در صورت سانحه در حین پرواز مانند تمام شدن باتری در پرواز پرنده ی شما را به صورت ایمن بر روی زمین فرود بیاورد.


جمینی خلبان خودکار دوتایی برای مولتی روتور ها

جمینی خلبان خودکار دوتایی یک سیستم کنترل پرواز کامل برای پرنده های مولتی روتور می باشد که کاربردهای تجاری و صنعتی دارد. این خلبان خودکار آغازگر عصر جدیدی از سیستم های پرواز دوگانه را آغاز کرده است که به طور قابل ملاحظه ای امنیت پرواز را افزایش داده اند.

 

باز شدن چتر خودکار یا دستی

در حالت جی پی اس, با استفاده از رادیو کنترل و ایستگاه زمینی موقعیت باز و بسته بودن چتر مشخص می گردد. اگر پرنده زاویه ی 70 تا 90 در جه را پیدا کند سیستم به صورت خودکار چتر ایمنی را باز می کند و همزمان موتورها را متوقف می کند تا از هرگونه آسیب به پرنده جلوگیری شود. در حالت کنترل دستی می توان به صورت دستی از طزیق رادیو کنترل چتر ایمنی را باز نمود.


عملکرد جعبه سیاه

در داخل سیستم یک جعبه سیاه تعبیه شده است که نیازی به حافظه ی اضافی برای ذخیره ی اطلاعات ندارد. این جعبه سیاه به صورت خودکار اطلاعات پرواز یک دقیقه ی منتهی به خاموش شدن موتورها را ذخیره می نماید. این داده برداری خودکار به همراه سیستم استخراج اطلاعات بسیار آسان تجربه ی پرواز بسیار مطمئنی را برای شما به ارمغان می آورد.


کلیک کنید و پرواز به محل اشاره

برای کسانی که به کارهای پرواز که ایستگاههای بین راه از پیش تعیین شده اجازه نمی دهد و یا نیاز به تغییر پرواز هدف بر این اساس، کلیک کنید هر نقطه هدف را بر روی نقشه گوگل، بر روی "کلیک کنید و برو" را فشار دهید، هواپیما باید به نقطه مورد نظر به طور خودکار به عنوان دستور پرواز. کارکرد آسان آسان است.


256 نقطه مسیر قابل تعریف

انقاط مسیر جمینی می تواند ت 256 عدد تعریف شود. کاربر می تواند برای هر نقطه مسیر تنظمیات خاصی را اعمال کند از جمله مکان, ارتفاع, زمان استقرار,سرعت پرواز و غیره. برای دستیافت به پیچیدگی های مورد نیاز مسیر و وظایف پرواز سرعت پرواز و ارتفاع باید هوشمندانه تنظیم شوند. در حین پرواز می توان شاتر دوربین را در هر یک از نقاط مسیر تنظیم نمود یا مسیر پرواز نقاط مسیر را در حین پرواز تغییر داد.


کنترل خودکار

هنر و صنعت به پایان خواهد پرواز به طور خودکار با توجه به ایستگاههای بین راه از پیش تعیین شده. بعد از رسم مسیر waypoint های جدید و یا انتخاب از پرونده waypoint های گذشته، این هواپیما باید به ایستگاه بین راه اولین پرواز و شناور وجود دارد، پس از آن پرواز تمام ایستگاههای بین راه به منظور پی در پی برای تکمیل تمام ایستگاههای بین راه پرواز. 

 

مانیتورینگ مصرف برق

دارای ثبات حلقه 2 محور، فقط نیاز به یک بار راه اندازی پارامتر، سیستم تصحیح خواهد شد و تنظیم حلقه با توجه به نگرش پرواز، که باعث می شود دوربین حفظ می شود زاویه پایدار و افزایش ثبات عکاسی هوایی. در همین حال، GEMINI-S پشتیبانی ZERO TECH 3 محور تثبیت حلقه بدون جاروبک، کاملا با حلقه خارجی سری Z ترکیب، اصلاح نگرش بالا دقیق که رسیدن به اثر imressive از عکاسی هوایی.


امنیت پرواز تضمین شده

خلبان خودکار جمینی امنیت پرواز را به حد اعلا رسانده است. این خلبان خودکار با یکپارچه سازی دو خلبان خودکار مستقل شامل کنترلر پرواز, سنسورهای اینرسی, جی پی اس و قطب نما و پشتیبانی از چتر ایمنی انواع قابلیت اطمینان ها را ایجاد می کند که منجر به پرواز کاملا امن می گردد.


محافظت در برابر از کار افتادن یک موتور در مولتی روتور ها

این تابع به این معنا است که زمانی که پرنده در حال پرواز است و یکی از موتور ها از کار بیفتد, پرنده کنترل مناسب خود را بر روی وضعیت خود حفظ می کند و به دور خود می چرخد. در این حالت پرنده همچنان تحت کنترل می باشد و تخت ایمنی به خانه باز می گردد و ریسک سقوط را به شدت کاهش می دهد.

 

بازگشت به خانه ی خودکار و یک کلید به سمت خانه

اگر ارتباط پرنده با اپراتور آن در طول پرواز قطع شود پرنده به صورت خودکار مد بازگشت به خانه را فعال می نماید و پرنده به صورت خودکار به خانه باز می گردد. شما همچنین می توانید با تنظیم یک کلید بر روی رادیو کنترل این مد را به صورت دستی فعال نمایید تا پرنده ی شما به صورت خود کار به سمت خانه باز گردد.

 

عبور خودکار از ارابه ها فرود

در طول پرواز در صورتی که عملگر عبور خودکار از ارابه های فرود را فعال کنید جهت پرنده همواره به طور بسیار دقیق جهت دوربین را دنبال خواهد نمود که در این صورت ارابه های فرود هرگز در تصویر دوربین شما دیده نخواهند شد. همزمان مسیر پرواز شما به صورت تنظمی شده باقی خواهد ماند و جهت پرواز همان جهت پرواز ازقبل تنظیم شده باقی خواهد ماند. این قابلیت به کاربر امکان ثبت تصاویر پانارومای 360 درجه را به راحتی و هماهنگ با انسان را خواهد داد.

 

قفل بر روی هدف

در مد کنترل ارتفاع شما می توانید هر نقطه ی دلخواهی را بر روی نقشه تعیین نمایید و با کلیک بر روی دکمه ی قفل بر روی هدف در ایتگاه زمین بر روی این نقطه قفله نمایید. در این حالت پرنده می توان یک دایره 360 درجه را حول نقطه ی مورد نظر طی کند. تنظیم این حالت بسیار ساده و کاربری آن بسیار آسان می باشد. این حال ایده آل بر تصویر برداری از یک محوطه ی دایره ای می باشد.جهت چرخش و میزان آن در این حالت توسط ایلرون کنترل می شود و با استفاده از الویتور می توان فاصله تا نقطه ی مورد نظر را تنظیم نمود.

 

قفل کردن جهت هوشمندانه

به طور معمول جهت حرکت به مولتی روتور ها در حین پرواز مطابق با جهت جلوی پرنده می باشد. با استفاده از قفل جهت هوشمندانه تغییرات جهت جهت جلوی پرنده دیگر تاثیری بر جهت پرواز پرنده ندارد. در این مد پرواز پرنده به سمت جهت جلوی پرنده در حالتی است که کاربر قبلا ذخیر کرده است.

 

9 نوع مولتی روتور و تعرف کردن متفاوت ترکیب موتورها

جمینی با هدف عملکرد پایدار,نصب آسان و تنظیم ساده برای مولتی روتورهای تجاری و صنعتی طراحی و ساخته شده است و علاوه بر پشتیبانی از مولتی روتورهای متداول از مولتی روتورهای خاص و منحصر به فرد نیز پشتیبانی می کند که این امر مورد نیاز های کاربران خاص را نیز تامین می کند. مدل های متداول مولتی روتور ها که توسط جمینی پشتیبانی می شوند شامل موارد زیر می باشد: Quad I, Quad X Hexa I,Hexa V, Hexa Y, Hexa IY Octo X, Octo I,Octo V

 

نظارت بر انرژی مصرف شده

میزان جریان و توان مصرف شده در صفحه ی داده های ایستگاه زمینی قابل مشاهده می باشد. پس از نصب ماژول محاسبه ی توان کنترلر به صورت خودکار سنسورها را آغاز به کار نموده و نظارت بر جریان و انرژی مصرف شده را آغاز می نماید که بر روی ایستگاه زمینی قابل مشاهده می باشد.

 

ناوبری خودکار و ساخت خود کار نقاط مسیر

پرنده پرواز خود را به صورت خودکار بر مبنای نقاط مسیر از پیش تعیین شده انجام خواهد داد. در صورت ایجاد نقاط مسیر جدید پرنده ابتدا به نقطه ی اول رفته در آنجا هاور می کند و سپس به سمت بقیه ی نقطه ها با توجه به ترتیبشان می رود. همزمان با توجه به ملزومات پرواز می توان محدوده نقاط پرواز را در روی نقشه مشخص نمود سپس با یک کلیک سیستم خود نقاط مسیر و مسیر را ایجاد می کند و سپس طول مسیر پرواز را برای شما نشان خواهد داد. از طرفی با قابلیت ذخیره و بار گزاری آسان می توان از این نقاط مسیر برای پرواز بعدی استفاده نمود.

 

پشتیبانی از شاتر انواع مختلف دوربین ها

جمینی دارای قابلیت شاتر می باشد که از دوربین های Canon 550D, 600D, 5D mark II, 5D mark III و غیره پشتیبانی می کند و اطلاعات مربوط به هر تصویر شامل موقعیت و وضعیت را ذخیره می نماید.

 

گیمبال های سروویی و گیمبال های موتوردار زیروتک

جمینی خود پایدارساز گیمبال دو محوره را دارا می باشد که تنها با یکبار تنظیم سیستم خود گیمبال را با توجه به وضعیت پرنده تصحیح و تنظیم می نماید. با استفاده از این قابلیت می توان زاویه ی دوربین را پایدار نگاه داشت و پایداری فیلمبرداری هوایی را افزایش داد. در عین حال جمینی از پایدارسازهای سه محوره ی زیرو تک نیز پشتیبانی می کند و به صورت بسیار عالی با ترکیب گیمبال های سری Z می توان با دقت بسیاری وضعیت را تصحیح نمود که تاثیر به سزایی در بهبود تصویر برداری هوایی می گذارد.

 

قابلیت بازوی هوایی 

شما می توانید با تنظیم نقاط کلیدی تصویر برداری را به صورت سه بعدی تنظم کنید و با جا به جایی استیک ها چرنده به صورت خودکار به سمت نقاط پرواز می کند و سرعت پرواز به راحتی می تواند توسط رادیو کنترل تنظیم گردد که با این کار می توان تصویر برداری بسیار دقیقی را بدست آورد.

 

هشدار سوئیچ خودکار 

ایستگاه زمینی جمینی به هموراه وضعیت کاری هر دوی خلبان خودکار ها را بررسی می کند و در صورت بروز خطا یاغیر قابل کنترل بودن در ایستگاه زمینی اعلام هشدار می کند.

 

 

برچسب‌های محصول

دیگران این محصول را با این برچسب‌ها نشانه گذاری کرده‌اند:

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: اتوپایلوت Gemini - M

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ارزش خرید
کیفیت
قیمت

اطلاعات اضافی

برند ZeroUav
وزن محصول (گرم) 80
طول (mm) 80
عرض (mm) 45
ارتفاع (mm) 28
دوربین های قابل استفاده خیر
ایستگاه زمینی کامپیوتر-تبلت-گوشی
پشتیبانی از چترنجات بلی
پشتیبانی از OSD بلی
ارتباطات کامپیوتر-گوشی-تبلت
قابلیت جعبه سیاه بلی
پشتیبانی از پرنده های نامتعارف بلی
پشتیبانی از محدودیت ارتفاع بلی
پشتیبانی از محدودیت فاصله بلی
داشتن دیتای لینک به همراه محصول بلی
قابلیت دنباله روی (Follow me) بلی
قابلیت بازگشت به خانه بلی
پشتیبانی از شاتر دوربین بلی
پرواز بدون یک موتور بلی
تعداد نقاط مسیر (wayPoint) 256
سرعت نهایی (km / h) 36
جستجو-ویژگی خیر
Loading...
1