0 مورد 0 ﷼

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

تضمین اصالات کالا و گارانتی اصل

پرومک؛ فقط کالای اصلی

پرومک اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با امکان در خواست گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که پرومک برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از پرومک خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

توجه به این نکته مهم است که پرومک اولین فروشگاه تخصصی مولتی روتور در ایران می باشد و فروش و خدمات پس از فروش محصولات پرنده های بدون سرنشین یک امر تخصصی بوده و نیاز است که افراد متخصص و آگاه به این رشته در این زمینه فعالیت کرده و مشتریان را از بهترین و با کیفیت ترین اقلام بهرمند گردانند اما متاسفانه مشاهده شده که عده ای بدون آگاهی و دانش فنی اقدام به خرید و فروش محصولات تخصصی مولتی روتور در بازار ایران کرده و علاوه بر بدنامی محصول با فروش محصولات مرجوعی و خراب اعتبار شرکت سازنده اصلی را زیر سوال برده و باعث بی اعتمادی مشتریان به این کالاها شده اند.

توصیه فروشگاه پرومک به مشتریان

از خرید از فروشگاه و اشخاص بدون اعتبار و تخصص خودداری کنند و تشخیص فروشگاه وارد کننده اصلی از غیر اصلی بسیار ساده بوده و شما با توجه به خدمات و نمایندگی های آن شرکت در خارج می توانید اعتبار آن فروشگاه را بسنجید تنها صرف گفتن نمایندگی بودن و اعتبار بخشیدن با زمان فعالیت باعث افزایش اعتبار و آگاهی نمی شود

فروشگاه پرومک به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه تخصصی می باشد که سال هاست در این زمینه فعالیت کرده و به عنوان اولین فروشگاه آرسی توانسته است در سال 92 نماداعتمادالکترونیک را به عنوان اولین فروشگاه اخذ نماید.

و همچنین به عنوان بزرگترین فروشگاه دارای بیش از 10 نمایندگی از کمپانی ها و برندهای بزرگ این عرصه می باشد که مهمترین این برنده های می توان در صفحه اصلی سایت مشاهده کرده و با مراجعه به وب سایت این کمپانی ها نام پرومک را به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت ها مشاهده نماید.

تیم فنی متخصص و تحصیل کرده از دانشگاه های معتبر کشور

هسته ی اصلی شرکت با نام تجاری فروشگاه پرومک از دانشجویان نخبه و فارغ التحصیلان دانشگاه امیرکبیر در رشته های ( هوافضا، برق و مکانیک) شکل گرفته است که در ادامه با اضافه شدن سایر همکاران فارغ التحصیل سایر دانشگاه همچون تهران و شریف به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده محصولات تخصصی هوافضا و پیشگام این حوزه در ایران شناخته شده است.

پرومک؛ فقط گارانتی اصلی

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

بنابراین کلیه کالاهایی که در پرومک عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت پرومک به فروش نمی‌رسد. از این رو است که پرومک اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

Loading...