0 مورد 0 ﷼

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

چرا فروشگاه پرومک

فروشگاه پرومک به عنوان اولین فروشگاه تخصصی مولتی روتور در ایران از سال 88 فعالیت خود را آغاز کرده و سال هاست به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه تخصصی مولتی روتور در ایران شناخته شده است.

 

چرا باید از پرومک خرید کنیم؟

پرومک اولین فروشگاه تخصصی بوده که سال هاست در این حوزه فعالیت داشته و اجناس با بالاترین کیفیت و تضمین اصالت آن ها در اختیار مشتریان قرار می دهد.

پرومک به عنوان اولین فروشگاه آرسی کشور که در سال 92 موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک در ایران شد.

پرومک واردکننده مستقیم قطعات و لوازم از شرکت های اصلی تولید کننده در جهان. متاسفانه با گسترش بازار این حوزه در جهان، اجناس تقلبی و یا مرجوعی  و همچننین کالاهایی با تاریخ تولید سال های قبل، که احتمال خرابی نسخه های قدیمی در آن ها بسیار  می باشد بسیار زیاد شده است و اشخاصی این اجناس را با قیمت کم و با واسط خریداری کرده و به کشور وارد می کنند و با قیمت پایین و بدون خدمات پس از فروش به فرش می رسانند که متاسفانه باعث کاهش اعتماد مشتریان به اجناس و برندهای بزرگ این حوزه می نمایند.

پرومک اولین و واردکننده مستقیم لوازم مولتی روتور در ایران 

برای تشخیص آن که این تنها یک ادعا نیست شما می توانید با مراجعه به سایت های تولید کننده بزرگترین برنده های این حوزه و مشاهده نام فروشگاه پرومک به عنوان نماینده این شرکت ها در ایران به این باور برسید که پرومک اولین و بزگترین واردکننده اصلی مولتی روتور در ایران می باشد.

اعضای تیم پرومک تمام تلاش خود را انجام می دهد تا با اخذ معتبرترین برندهای حوزه مولتی روتور و هواپیما مسیر را برای آسایش و شکوفایی هر چه بیشتر علاقمندان این حوزه در ایران را فراهم نمایید.

Loading...