0 مورد 0 ﷼

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

فروش محصولات با قیمت جهانی

محصول اورجینال با قیمت جهانی

پرومک به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه تخصصی مولتی روتور در ایران می باشد که سال هاست در این حوزه با کمک تیم فنی و تخصصی خود اقدام به ارائه خدمات و محصولات اورجینال به مشتریان خود کرده است.

پرومک به عنوان واردکننده اصلی کشور اقدام به اخذ نمایندگی بزرگترین برندهای این حوزه نموده است که شما با مراجعه به سایت های این شرکت های بزرگ و دیدن نام پرومک به عنوان نمایندگی آن شرکت ها متوجه این موضوع شوید که تنها شعار دادن یک فروشگاه را به عنوان واردکننده تبدیل نمی کند و خرید از واسط و جنس های بدون اصالت دلیل بر واردکننده و نمایندگی بودن نمی باشد.

با توجه به رشد و زیادشدن فروشگاه و افرادی که ادعا می کنند که وارد کننده هستند و قیمت های متفاوتی و گاها دیده شده با تبلیغ قیمت کم سعی در جلب نظر مشتری دارند باید دقت نمود که هر چیز ارزانی بی دلیل نمی باشد خرید از واسط های چینی و عربی که جنس های که تاریخ تولید آن ها بسیار گذشته و یا دارای جنس های معیوب و یا تعمیراتی می باشند این امکان را می دهد که جنس ارزان به دست مشتری برسد ولی به چه قیمتی !! که این امر باعث می شود که مشتری اعتمادش به جنس و یک برند معتبر مخدوش شود در صورتی که با خرید محصول از یک شرکت و فروشگاه معتبر می تواند تضمین اصالت آخرین ورژن محصول و اورجینال را تهیه کرده و از محصول خریداری شده خود نهایت لذت را ببرد.

 پرومک تنها هدفی که دارد آگاهی مشتریان و این آگاهی برای آن است که در انتخاب خود دچار اشتباه نشوند.

 

فروش بدون واسطه

پرومک تمام محصولات خود را مستقیما از شرکت های تولید کننده خریداری کرده تا بتواند با خرید بدون واسط که بعضا کالاهای معیوب و تعمیراتی و یا تاریخ گذشته را به بازار عرضه می کنند، پیشگیری کرده و کالاهای اصل و اورجینال را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 پرومک تمام محصولات خود را مستقیما از شرکت های تولید کننده خریداری کرده تا بتواند با خرید بدون واسط که بعضا کالاهای معیوب و تعمیراتی و یا تاریخ گذشته را به بازار عرضه می کنند، پیشگیری کرده و کالاهای اصل و اورجینال را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

فروش محصولات به قیمت جهانی  در پرومک

طرح سبد جهانی پرومک اقدامی در راستای قدردانی شرکت از مشتریانی می باشد که سال هاست ما را برای در این کار همراهی کرده و به نوعی پشتیبان ما برای پیشرفت و رفع ایرادهای شرکت بوده اند ، پرومک به عنوان اولین فروشگاه تخصصی مولتی روتور در ایران و به عنوان پیشگام این عرضه تمام تلاش می کند تا مشتریان و دوستداران این حوزه هر چه بیشتر به بازارهای جهانی و رقابت های جهانی نزدیک تر شوند.

پرومک پس از اخذ نمایندگی شرکت های بزرگ این عرصه و شرکت در رقابت های جهانی و کسب مقام های متنوع به عنوان نماینده ایران و جذب و استخدام بهترین های این حوزه اقدام به ارائه کالاهایی به عنوان اولین در ایران و حتی جهان نموده است.

طرح سبد جهانی پرومک اقدام به فروش محصولات به قیمت جهانی می کند هدف این طرح این است که با کمک دوستداران این حوزه علاوه بر واردات آخرین تکنولوژی به ایران این امکان بدهد که کالاهای خود با کمترین قیمت و به قیمت جهانی تهیه نمایید.

حمایت شما از پرومک و خرید از فروشگاه به ما این امکان می دهد که هر چه بیشتر بتوانیم خدمات را به دوستداران ارائه کنیم تا از بازارهای جهانی حداکثر بهره را ببرید

Loading...